Tieto webové stránky používajú na poskytovanie svojich služieb súbory Cookies. Používaním týchto webových stránok s použitím súborov Cookies súhlasíte. Viac informácií

Pomôžeme Vám s výberom tlačiarne

Hľadáte novú tlačiareň? Kontaktujte nás a využite bezplatné poradenstvo. Pomôžeme Vám vybrať kvalitnú tlačiareň s lacnými náplňami.

Využite naše BEZPLATNÉ poradenstvo pri výbere tlačiarne!

Každý predajca sleduje svoj vlastný záujem (nás nevynímajúc) a poradí Vám riešenie, z ktorého mu plynie zisk. Ak sa o kúpe tlačiarne budete radiť v predajni elektroniky, predajca Vám doporučí tlačiareň, ktorú má práve na sklade, prípadne takú, ktorá mu v danej chvíli prinesie najväčší profit. Cena náplní, či celkové prevádzkové náklady ho logicky nezaujímajú, pretože vo veľkých sieťach predajní elektra tvorí predaj spotrebného materiálu zanedbateľnú časť obratu. 

Oproti tomu my, ako predajca alternatívneho spotrebného materiálu, máme záujem predávať lacné alternatívne náplne, či sady na plnenie. V záujme vlastného profitu Vám teda poradíme kúpu takej tlačiarne, do ktorej sú dostupné lacné náplne z našej ponuky. V tomto bode sa náš záujem zarobiť a Váš záujem ušetriť stáva spoločným. Keďže tlačiarne bežne nepredávame, zisk s predaja tlačiarne nás nezaujíma. My Vám odporučíme také riešenie, ktoré Vám poskytne kvalitnú tlač, dlhodobú prevádzku a nízke tlačové náklady. Kvalifikuje nás k tomu 18 rokov skúseností.

Na zadanie požiadavky využite prosím kontaktný formulár. V čo najkratšom čase (maximálne do 24 hodín) Vám prostredníctvom e-mailu zašleme link s odporúčaným modelom tlačiarne. Tlačiareň si potom môžete kúpiť u ktoréhokoľvek predajcu. 

Na zadanie požiadavky využite prosím KONTAKTNÝ FORMULÁR